Організаційні збори Університету «КРОК» 2021 — Університет «КРОК»

Організаційні збори Університету «КРОК» 2021

26 серпня 2021 Новини та події

26 серпня 2021 року в актовій залі Університету «КРОК» вже традиційно початок навчального року ознаменувався проведенням організаційних зборів професорсько-викладацького складу та навчально-допоміжного персоналу.

За цією багаторічною традицією в актовій залі зібралась вся КРОКівська родина. Із доповіддю виступив ректор Університету «КРОК» Лаптєв Сергій Михайлович, котрий радо привітав усіх присутніх з початком нового 2021-2022 навчального року, а також підбив підсумки Вступної кампанії 2021 року.

З початком нового навчального року привітала усіх пристуніх Людмила Іванівна Паращенко – співзасновниця Університету, директор Київського ліцею бізнесу, доктор наук з державного управління, Заслужений працівник освіти України».

Проаналізував цьогорічні досягнення Університету та побажав усім присутнім подальших успіхів співзасновник Університету, проректор з маркетингу Юлій Михайлович Гукайло.

З вітальним словом до всіх звернулись також перший проректор Університету Кучко Андрій Миколайович; Надзвичайний і Повноважний Посол України, проректор Університету «КРОК» з міжнародних зв'язків, завідувач кафедри міжнародних відносин та журналістики Ткач Дмитро Іванович; проректор з наукової роботи Мігус Ірина Петрівна; проректор з науково-педагогічної роботи (навчальна робота) Літвін Наталія Миколаївна; проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наконечна Наталія Василівна.

Під час організаційних зборів було вручено нагороди ювілярам – Ткачу Дмитру Івановичу, Горбачуку Олександру Івановичу, Ляшенко Олександрі Іванівні. А також вручено почесні звання професора Губській О.А., Скоморовському В.Б. почесні звання доцента Григорчуку М.В., Коваль Я.С., Лаптєву М.С.Одарчук К.М., Петрусі С.В., Хорошенюку А.П.

Щиро вітаємо КРОКівців з початком нового навчального року та бажаємо нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Організаційні збори трудового колективу Університету «КРОК» // серпень 2021 року

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Субота, 28 серпня 2021 16:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційні збори Університету «КРОК» 2021