У Фаховому коледжі відбулися Посвяти у студенти – 2021 — Університет «КРОК»

У Фаховому коледжі відбулися Посвяти у студенти – 2021

01 вересня 2021 Новини та події

27 серпня 2021 року Коледж прийняв у свою родину 366 новачків – першачків. Церемонія Посвяти у студенти 2021 відбулася у дружньому родинному колі.

З привітаннями та найкращими побажаннями виступили перший проректор Університету «КРОК» Андрій Миколайович Кучко, проректор з навчальної роботи (корпоративне управління) Наталія Василівна Наконечна.

Відзнаку «Зірка КРОКу 2021» кращим випускникам вручила директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва.

Цю знаменну Відзнаку отримали:

• Випускниця Коледжу 2011 року спеціальності «Фінанси і кредит» Верейці Стефанія.
  • Випускниця Коледжу 2011 року спеціальності «Фінанси і кредит» Кондес Євгенія.
  • Випускниця Коледжу 2021 року спеціальності «Право» Бойко Тетяна.
  • Випускник Коледжу 2006 року спеціальності «Фінанси» Казьмін Максим.
  • Випускник Коледжу 2013 року, спеціальності «Маркетингова діяльність» П’ятницький Ігор.
  • Випускниця Коледжу 2021 року спеціальності «Економіка» Городецька Вікторія.
  • Випускник Коледжу 2021 року, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Валігун Вадим.
  • Випускниця Коледжу 2008 року спеціальності «Економіка підприємства» Оробей Марія.
  • Випускниця Коледжу 2021 року спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Черновська Анна.
  • Випускник Коледжу 2020 року спеціальності «Комп’ютерні науки» Ваганов Данило.

У добру путь, дорогі першокурсники! Успіхів у навчанні та гарних приємних вражень від студентських років!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Посвята у студенти ПР (Коледж)  // 27.08.2021

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 01 вересня 2021 17:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У Фаховому коледжі відбулися Посвяти у студенти – 2021