Урочисте складання присяги випускниками кафедри військової підготовки

26 липня 2021 Новини та події

24 липня 2021 року відбулося урочисте складання Військової присяги на вірність українському народові випускниками кафедри військової підготовки у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Лави офіцерів запасу цього року поповнили 439 юнаків та дівчат з 51 закладу вищої освіти, серед них і студенти Університету «КРОК», які протягом двох років навчалися в університеті за 11 військово-обліковими спеціальностями та успішно склали державні іспити.

Під час урочистостей випускники продемонстрували стройову виправку та виконали стройові прийоми без зброї та зі зброєю. Тож, лави українських захисників поповнилися молодими амбіційними, енергійними та патріотично налаштованими офіцерами запасу, а це є ще одним кроком до спільної перемоги!

Щиро вітаємо всіх студентів Університету «КРОК» з Присягою на вірність українському народу та нашої держави! Вітаємо Вас, молодші лейтенанти!

Оновлено: П'ятниця, 30 липня 2021 16:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Урочисте складання присяги випускниками кафедри військової підготовки