Пишаємося випускниками-психологами! — Університет «КРОК»

Пишаємося випускниками-психологами!

22 липня 2021 Новини та події

16 липня 2021 року відбулась урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам спеціальності 053 «Психологія» денної, заочної та дистанційної форм навчання.

70 випускників навчально-наукового інституту психології Університету «КРОК» отримали дипломи та кваліфікацію психологів і готові здійснювати якісні психологічні послуги. Вони йшли до цієї мети 4 роки, отримуючи в стінах Університету не лише знання, а й практичні вміння та навички, оволодіваючи конкретними методами та методиками роботи психолога.

Випускники висловили щиру подяку викладачам та керівництву Університету за якісну професійну підготовку. А викладачі побажали новій когорті психологів успішної професійної реалізації.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Церемонія вручення дипломів Бакалавра // Навчально-науковий інститут психології // 21.07.2021

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 22 липня 2021 13:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пишаємося випускниками-психологами!