Про вибори до Студентської ради Коледжу — Університет «КРОК»

Про вибори до Студентської ради Коледжу

18 червня 2021 Новини та події

8 червня 2021 року відбулися дебати між кандидатами до Студентської ради Коледжу.

Дебатували на посаду Голови Студентської ради Коледжу: Гричик Георгій (1 курс, Економіка), Ребекевша Костянтин (2 курс, Маркетинг), Золотова Катерина (1 курс, Маркетинг), Голуб Ілля (1 курс, Інженерія програмного забезпечення). А також дебати відбулись між кандидатами на посаду Заступника голови Студенської ради Коледжу (Замогильна-Грушевська Валерія, 1 курс, Маркетинг Рожков Назар, 1 курс, Інженерія програмного забезпечення Перевалов Владислав, 2 курс, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Прокопик Євгеній, 1 курс, Комп'ютерні науки), які модерував випускник Коледжу 2014 року Савельєв Євгеній.

15 червня 2021 року – відбулася XVI Звітна конференція, на якій заслухали та оцінили звіт роботи СРК за 2020-2021 навчальний рік, обрали представників від студентства до Малої педагогічної ради Коледжу, а також делегати мали можливість поставити запитання до кандидатів на посади. З вітальним словом виступила директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва. А також випускники-активісти попередніх років: Гричик Євгенія, Клименко Катерина, Овсієнко Вероніка.

16 червня 2021 року відбулося голосування!!!
Вітаємо новообраний склад:

• Голова Студентської ради Коледжу Гричик Георгій, 1 курс, Економіка;
  • Заступник голови Студентської ради Коледжу Замогильна-Грушевська Валерія, 1 курс, Маркетинг;
  • Голова комітету соціальних медіа Маринич Аліса, 1 курс, Комп'ютерні науки;
  • Голова комітету міжнародних проєктів Табунова Єлизавета 1 курс, Маркетинг;
  • Голова спортивного комітету Постоєнко Тимофій, 1 курс, Інженерія програмного забезпечення;
  • Голова культурного комітету Лазаренко Марина, 1 курс, Комп'ютерні науки;
  • Голова комітету графічного дизайну Шелаєв Владислав, 1 курс, Інженерія програмного забезпечення;
  • Голова комітету зі студентських питань Поливач Владислава, 1 курс, Право;
  • Голова розважального комітету Салійчук Діана, 1 курс, Фінанси;
  • Голова комітету з технічної підтримки Куренков Олександр, 2 курс, Комп'ютерні науки.

Вітаємо новий склад Студентської ради Коледжу!
Бажаємо творчих успіхів і реалізації нових креативних проєктів!

Оновлено: П'ятниця, 18 червня 2021 10:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Про вибори до Студентської ради Коледжу