28 квітня 2021 Новини та події

22 квітня 2021 року відбулося заключне заняття сертифікатного практичного онлайн-курсу «Юнгіанська казкотерапія для дорослих», який проходив з 01 квітня 2021 року у Навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом».

Заняття проводила Разіда Мугаллімовна Ткач, кандидат психологічних наук, казкотерапевт, засновник Школи терапевтичної метафори «Доктор Сказка» та Київського юнгіанського інституту.

Курс був цікавий та корисний не лише для психологів та майбутніх психологів, які вже традиційно знайомились з юнгіанською казкотерапією. У курсі взяли участь і 10 не-психологів : художники, викладачі творчих занять. І всі учасники відмітили, що отримали від курсу навіть більше, ніж очікували.

Щиро дякуємо за плідну співпрацю Разіді Мугаллімовні!

Оновлено: Четвер, 29 квітня 2021 22:01

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Заключне заняття сертифікатного практичного онлайн-курсу «Юнгіанська казкотерапія для дорослих»