Онлайн навчальний візит з питань міжкультурного спілкування від Нідерландської бізнес академії — Університет «КРОК»

21 квітня 2021 Новини та події

20 квітня 2021 року в рамках проєкту INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» відбувся онлайн навчальний візит «Вступ до міжкультурної комунікації» від Нідерландської бізнес академії, Нідерланди.

Тарас Фініков, президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, кандидат історичних наук, проф. Варшавського університету та Університету «КРОК», виступив спікером заходу.

Андрій Лотарєв, начальник управліня міжнародного співробітництва та інші співробітники УМС, а саме: Анна Дробина, керівник проєктів та програм; Марина Євченко, менеджер з адміністративної діяльності; Інга Заєць, Юлія Хрієнко та Шепеля Анастасія, керівники проєктів та програм; Олександра Горбаченко, менеджер з адміністративної діяльності, Галина Богаченко, керівник проєктів та програм взяли участь в онлайн-заході.

Програма заходу включала:

• Вітальне слово від Яна ван Звітена та Стіва Остіна «Короткострокові та довгострокові амбіції щодо інтерналізації»
  • Презентацію Яна ван Звітена «Чому інтернаціоналізація»
  • Панельну дискусію
  • Групову дискусію, відповіді на запитання «Мета інтернаціоналізації», «Коротко- та довгострокові цілі»,«Які організаційні зміни потрібні».

Презентації учасників дискусії:

• Тарас Фініков «Набуття міжкультурних компетенцій»
  • Ізабелла Агарді «Аспекти побудови іміджу та побудови ідентичності»
  • Маріо Неве «Контекст місця та довкілля»
  • Хала Наум Неме «Питання європейського громадянства, особистий досвід».

Дякуємо Нідерландській бізнес академії за організацію плідного та ефективного навчального візиту!

Проєкт INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» має на меті інтегрувати іноземних студентів в український та європейський освітній простір за допомогою культурних, етнічних, соціальних та академічних цінностей.

Проєкт співфінансується програмою Європейського Союзу Еразмус +.

Оновлено: Середа, 21 квітня 2021 22:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Онлайн навчальний візит з питань міжкультурного спілкування від Нідерландської бізнес академії