Міжнародна науково-практична конференція з регіонального туризму — Університет «КРОК»

Міжнародна науково-практична конференція з регіонального туризму

16 квітня 2021 Новини та події

2 квітня 2021 року вперше кафедрою туризму та науковою спільнотою Університету «КРОК» була організована та проведена міжнародна науково-практична конференція «Регіональний туризм: сучасний стан та шляхи оптимізації» в режимі онлайн на платформі Zoom.

Тема обрана невипадково і є надзвичайно актуальною. По-перше, регіональний туризм має величезне значення для розвитку туризму у цілому, як вектор економічного зростання територій і валютних надходжень, по-друге, тема конференції співзвучна з науковою тематикою кафедри туризму «Шляхи оптимізації регіонального туризму в Україні» затвердженою в УкрНТІ.

У конференції взяли участь викладачі, студенти, науковці, представники туристичних підприємств та організацій, туристичних спільнот.

На адресу конференції надійшли матеріали із 22 навчальних закладів, наукових організацій України та країн Європи. Учасниками конференції стали понад 80 осіб, серед яких 18 студентів.

Співорганізаторами конференції стали: Scientific сenter of innovative researches (Таллінн, Естонія), Інститут підприємницької діяльності (Мінськ, Білорусь), Університет прикладних наук ім. Яноша Кодолані (Будапешт, Угорщина), ГО «Київський слов’янський університет», Туроператор «Сакумс», Туроператор «Каліпсо Україна».

Головою Оргкомітету виступив Лаптєв Сергій Михайлович – к.е.н., професор, ректор ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК».

Програма конференції.

Конференцію відкрила Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму Університету «КРОК».

З вітальним словом до учасників заходу звернулись: Мігус Ірина Петрівна – проректор з наукової роботи Університету «КРОК», Наконечна Наталія Василівна – проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету «КРОК», Любіцева Ольга Олександрівна – д.геогр.н., професор, завідувач кафедри країнознавства та туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Дашкевич Олександр Леонідович – к.і.н., доцент, декан факультету економіки та бізнесу Інституту підприємницької діяльності, докторант Білоруського державного університету (Мінськ, Білорусь), Левенте Халаш, доктор філософії, доктор наук, доцент Університету прикладних наук ім. Яноша Кодолані (Будапешт, Угорщина), Антоненко Володимир Степанович – д.геогр.н., професор, завідувач кафедри міжнародного туризму Київського університету культури, Кіт Михайло Олегович, старший менеджер в Туроператор «Сакумс».

Мігус І.П. познайомила учасників конференції з науковою платформою Університету «КРОК», на якій розміщені матеріали наукових заходів та заявленої конференції.

Надзвичайно змістовними і яскравими були доповіді, у яких висвітлювались нагальні сучасні питання щодо регіонального туризму, аналізувались сучасні виклики, пропонувались шляхи оптимізації.

Особливістю конференції стало не тільки наукове але й практичне спрямування, де фахівці-практики ділилися своїм досвідом щодо регіонального туризму, його реальних справ.

Слід відмітити надзвичайно позитивну атмосферу заходу. Учасники ділилися своїми враженнями, ставили цікаві питання, запрошували до командної співпраці у майбутньому. Яскравим моментом стала зворушлива білоруська пісня у виконанні Спринчака Анатолія Івановича – к.с/г.н., доцента Інституту підприємницької діяльності (Мінськ, Білорусь).

Щиро дякуємо усім співорганізаторам, колегам, партнерам, друзям за активну підтримку нашого заходу, участь у конференції, щире дружнє партнерство!!! Запрошуємо до активної творчої співпраці!!! Висловлюємо щиру вдячність за активне сприяння в організації конференції Іваненко Андрію (Університет прикладних наук ім. Яноша Кодолані, Угорщина), Мойсейонок Оксані Володимирівні (Інститут підприємницької діяльності, Білорусь).

Щиро дякуємо усім співорганізаторам конференції на чолі з Лаптєвим Сергієм Михайловичем, спільноті Університету «КРОК»! Щиро дякуємо Мігус Ірині Петрівні з науковою командою, Наконечній Наталії Василівні, Лотарєву Андрію Григоровичу, Дробині Анні Олександрівні, Сингаєвській Ірині Валентинівні, Сумбаєвій Людмилі Петрівні, Рибак Ірині Вікторівні, Якименко Анастасії Вікторівні за активну підтримку в організації та проведенні конференції!!!

Щиро дякуємо нашому випускнику спеціальності «Туризм» та спеціальності «Маркетинг» Університету «КРОК» – Пономаренку Дмитру Сергійовичу за активну участь та успішне технічне супроводження заходу!!!

Щиро дякуємо команді кафедри туризму за організацію та проведення конференції: Мелько Людмилі Федорівні, Уваровій Ганні Шевкетівні, Гаврилюк Світлані Павлівни, Петренко Марині Іванівні, Растворовій Марії Олександрівні, Сокол Тетяні Георгіївні!!!

Зичимо здоров’я, успіхів, творчої наснаги!!!

Оновлено: П'ятниця, 16 квітня 2021 18:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міжнародна науково-практична конференція з регіонального туризму