Перемога у конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки! — Університет «КРОК»

Перемога у конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки!

25 березня 2021 Новини та події

Вітаємо студентів освітньої програми «Комп’ютерні науки» Артура Наумова та Тетяну Франчук з перемогою на Міжнародному дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки.

Захід тривав з 12 січня по 31 січня 2021 року, головний організатор конкурсу – Вiнницький національний технічний університет. Роботи учасників оцінювало професійне журі конкурсу, до складу якого увійшли провідні фахівці з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. Переможців визначали у кількох номінаціях.

КРОКівці посіли наступні місця: Наумов Артур – 2 місце у номінації «Краща 3D графіка»; Франчук Тетяна –3 місце у номінації «Краща 2D-векторна графіка».

Вітаємо і дякуємо творчому керівнику, старшому викладачу кафедри комп’ютерних наук Ігнатовій Лідії Борисівні!

Бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

Оновлено: Четвер, 25 березня 2021 22:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перемога у конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки!