Онлайн-зустріч директора ННІІКТ та студентів 4-го курсу спеціальності «Комп'ютерні науки» — Університет «КРОК»

23 лютого 2021 Новини та події

Нещодавно відбулась зустріч директора ННІІКТ Рача Валетнина Анатолійовича та студентів 4-го курсу спеціальності «Комп'ютерні науки».

Під час онлайн-зустрічі було обговорено особливості вступу здобувачів у 2021 році, ключові моменти проходження ЄВІ та обговорено особливості освітньої програми «Agile-технології програмного забезпечення». До зустрічі також було залучено випускницю 2019 року Оксану Ченчик, яка навчалась на цій освітній програмі.

Під час свого спічу вона детально розповіла про життя після програми, які переваги вона отримала під час навчання на програмі та чого все ж невистачило уже при безпосередньому використанні здобутих навичок. Здобувачі в свою ж чергу були активним та ставили багато питань у процесі доповіді спікерів під час онлайн-зустрічі.

Оновлено: Вівторок, 23 лютого 2021 17:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Онлайн-зустріч директора ННІІКТ та студентів 4-го курсу спеціальності «Комп'ютерні науки»