Перша зустріч консорціуму проєкта ЄС Еразмус+ — Університет «КРОК»

Перша зустріч консорціуму проєкта ЄС Еразмус+

23 лютого 2021 Новини та події

22 лютого 2021 року відбулась перша зустріч консорціуму проєкта ЄС Еразмус+ CBHE COOPERA Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні/ COOPERA 617490-EPP-1-2020-1-MD-EPPKA2-CBHE-SP.

Олександр Карлов, директор Центру розвитку кар`єри «КРОК», Анастасія Якименко, кар`єрний консультант ЦРК, професійний коуч, Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва, та Галина Богаченко, керівник проєктів та програм представляли команду Університету «КРОК».

Метою зустрічі була презентація цілей, задач, активностей, очікуваних результатів проєкту, а також методів та процедур управління проєктом.

Партнери проєкту: Вища Школа Баден-Вюртемберг (DHBW), Німеччина; Університет Лайда, Іспанія; Варненський університет управління, Болгарія; Академія Вищої Школи, Польща; Інститут досліджень та розвитку європейської політики, Марібор, Словенія; Технічний університет Молдови; Вільний міжнародний університет Молдови; Міністерство освіти, культури та досліджень Молдови; Ужгородський національний університет, Україна; Університет КРОК, Україна; Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Україна; Одеський національний економічний університет, Україна; Міністерство освіти і науки України представили свої ЗВО/організації та команди проєктів та дізналася більше один про одного.

На зустрічі також були присутні представники Національних Еразмус+ офісів України та Молдови.

Метою проєкту COOPERA є інтеграція дуальної вищої освіти (DHE) у країнах-партнерах, а також розвиток навичок працездатності, підвищення релевантності навчання студентів відповідно до потреб професійного світу, досягнення більшої економічної ефективності та соціальної інтеграції. Координатором проєкту є Академія економічної освіти, Молдова; національним координатором є Університет «КРОК», Україна.

Тривалість проєкту: 15.01.2021 – 14.01.2024.

Проєкт співфінансується Програмою Європейського Союзу Еразмус +.

Оновлено: Вівторок, 23 лютого 2021 17:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перша зустріч консорціуму проєкта ЄС Еразмус+