«Фестиваль неідеальних людей» — Університет «КРОК»

Новини та події

«Фестиваль неідеальних людей»

27 січня 2021 Новини та події

У 2021 році в Університеті «КРОК» вдруге відбудеться масштабний психологічний захід «Фестиваль неідеальних людей». Дата проведення Фестивалю у зв'язку з карантином буде уточнена пізніше.

Організаторами фестивалю є Університет «КРОК», Навчально-науковий інститут психології та Київський ліцей бізнесу. Заплановано біля 20-ти майстер-класів, лідерські квести, творчі заняття, ігрові активності для школярів, профорієнтаційні зустрічі, тренінги креативності, а також форум неідеальних батьків та прокачка батьківського менеджменту.

«Фестиваль неідеальних людей» – це освітньо-родинний психологічний фестиваль. Ми всі прагнемо до ідеалу, але знаємо, що меж досконалості немає, тому мета нашого заходу – наблизити до людей психологію, пропагувати психологію не просто як науку, а як галузь практики, яка покликана допомагати людям.

Захід проводиться безкоштовно, вхід вільний за умови реєстрації.

Заплановано дві лінійки по 10 майстер-класів. Майстер-класи будуть цікаві учням середніх і старших класів, студентам різних спеціальностей, а також дорослим, особливо батькам.

На третій лінійці будуть презентації Київського ліцею бізнесу, в якому навчаються діти від 7 до 11 класу, презентація Навчально-наукового інституту психології Університету «КРОК», презентація Університету «КРОК» в цілому.

Реєстрація обов'язкова!

Оновлено: Середа, 27 січня 2021 17:55
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Фестиваль неідеальних людей»