Запрошуємо вступати на спеціальність «Психологія» — Університет «КРОК»

Запрошуємо вступати на спеціальність «Психологія»

25 січня 2021 Новини та події

З 25 січня 2021 року розпочинається прийом документів для вступу в магістратуру за спеціальністю 053 «Психологія».

Магістранти зимового набору розпочнуть навчання у квітні 2021 року. Магістратура з психології в Університеті «КРОК» має три освітні програми:

«Психологія» (практична психологія);

«Юнгіанське консультування»;

«Екстремальна та кризова психологія».

Тривалість навчання – півтора роки (1 рік 4 міс.), всього 3 семестри.

Форма навчання заочна (недільна), тобто навчальні заняття відбуваються щонеділі.

Магістратура практикоорієнтована, одна з кращих магістратур з психології в Києві (за відгуками випускників магістратури та фахівців-психологів, що знайомі з програмою магістратури). Крім штатних викладачів – кандидатів та докторів психологічних наук, в магістратурі викладають високопрофесійні психологи-практики.

Запрошуємо вступати!

Оновлено: Понеділок, 25 січня 2021 12:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Запрошуємо вступати на спеціальність «Психологія»