Спадщина ЮНЕСКО та туризм: конференція для студентів — Університет «КРОК»

Спадщина ЮНЕСКО та туризм: конференція для студентів

08 січня 2021 Новини та події

Кінець 2020 року ознаменувався важливою науковою подією: у грудні 2020 року в Університеті «КРОК» успішно пройшла І студентська конференція «Спадщина ЮНЕСКО та туризм», організована кафедрою туризму та науковою спільнотою нашого навчального закладу. Конференція проходила в режимі онлайн на платформі Microsoft Teams.

Програма Конференції для студентів «Спадщина ЮНЕСКО та туризм»

Тема конференції надзвичайно цікава та актуальна. Університет «КРОК» бере участь у популяризації Спадщини ЮНЕСКО ще з 2011 року, реалізувавши проєкти «Країнознавчий просвітницький фестиваль «Діалог культур» (5 фестивалів), «Спадщина ЮНЕСКО в руках молоді: знати, зберігати, діяти» у співпраці з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником та Малою Академією наук учнівської молоді.

Впродовж останніх років на кафедрі туризму працює науковий гурток «Спадщина ЮНЕСКО як туристичний ресурс».

У конференції взяли участь 22 студенти з навчальних закладів України, які надіслали тези: Університету «КРОК», Фахового коледжу Університету «КРОК», Академії праці, соціальних відносин і туризму, Київського університету культури, Національного авіаційного університету, Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне). На конференції була присутня наукова спільнота міста Києва та України.

Конференцію відкрила Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму Університету «КРОК». З вітальним словом до учасників заходу звернулись Наконечна Наталія Василівна – проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету «КРОК», Мігус Ірина Петрівна – проректор з наукової роботи Університету «КРОК».

Нас привітали наші друзі, колеги, партнери:

• Єгорова Катерина Володимирівна – начальник відділу міжнародного співробітництва Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, членкиня Національної комісії України у справах ЮНЕСКО;
  • Антоненко Володимир Степанович – завідувач кафедри міжнародного туризму Київського університету культури;
  • Коробко Анастасія Олександрівна – менеджер туроператора «Каліпсо Україна».

До організації конференції долучився туроператор «Сакумс» в особі Притолюк Жанни Пилипівни – директорки турпідприємства.

Перед студентами з доповідями виступили Антоненко Володимир Степанович (Київський університет культури), Яценко Володимир Сергійович (Інститут педагогіки НАПН України), Мелько Людмила Федорівна (Університет «КРОК»).

Виступи студентів були надзвичайно змістовними та актуальними, презентації яскравими та професійними.

Кафедру туризму Університету «КРОК» представляли студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Туризм» та випускники-бакалаври: Бовтун Альона, Гресь Тетяна, Дем’янюк Маргарита, Жила Єлизавета, Коненко Олександра, Матко Юлія, Мельниченко Крістіна, Новобранець Катерина, Пономаренко Дмитро, Смоян Ерміне, Таран Вірсавія, Хомінчук Владислав.

Щиро дякуємо усім учасникам, студентам, колегам, партнерам, друзям за участь у конференції та щире партнертво!!!

Щиро дякуємо Мігус Ірині Петрівні, Наконечній Наталії Василівні, Коваль Яні Сергіївні, Рибак Ірині Вікторівні, Атрощенку Георгію Ігоровичу, Титаренко Наталії Вікторівні, Далявській Тетяні Петрівні, Зіміну Володимиру Михайловичу за активну підтримку в організації та проведенні конференції!!!

Дуже дякуємо нашому випускнику – Пономаренку Дмитру Сергійовичу за активну участь та успішне технічне супроводження заходу!!!

Щиро дякуємо команді кафедри туризму за організацію та проведення конференції: Мелько Людмилі Федорівні, Уваровій Ганні Шевкетівні, Сокол Тетяні Георгіївні, Петренко Марині Іванівні»!!!

Зичимо усім успіхів!!!

Оновлено: Понеділок, 11 січня 2021 14:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Спадщина ЮНЕСКО та туризм: конференція для студентів