Університет «КРОК» приєднався до програми Oracle Academy — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» приєднався до програми Oracle Academy

30 грудня 2020 Новини та події

У грудні 2020 року Університет «КРОК» приєднався до програми Oracle Academy – міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах.

Програма Oracle Academy розвивається в партнерстві з навчальними закладами з більш ніж ста країн світу з метою підготовки студентів до сучасної ІТ-кар’єри. Програма дозволяє викладачам та студентам отримувати доступ до низки навчальних програм, матеріалів та ресурсів для навчання і роботи з базами даних, SQL, програмування на мові Java, а також розробки програмного забезпечення з використанням технологій штучного інтелекту та машинного навчання.

У 2021 році викладачі освітньої програми «Комп’ютерні науки» планують вдосконалити свої курси на базі матеріалів Oracle Academy, а студенти отримають можливість долучитися до online-курсів академії.

Оновлено: Середа, 30 грудня 2020 12:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» приєднався до програми Oracle Academy