Вітаємо з 80-річчям засновника та президента Університету імені А. Нобеля проф. Холода Б.І.! — Університет «КРОК»

03 січня 2021 Новини та події

Вітаємо засновника та президента
Університету імені Альфреда Нобеля,
Заслуженого діяча науки і техніки України,
доктора економічних наук, професора
Холода Бориса Івановича
з 80-річчям від Дня народження!

Від усієї душі прийміть щирі й теплі вітання з Ювілеєм! Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років життя!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти визначних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства!

У день Вашого Ювілею, вельмишановний Борисе Івановичу, зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових творчих успіхів!

Впевнені, що Ваші вихованці й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, а Ваш життєвий досвід, високий професіоналізм, невтомна праця й надалі слугуватимуть піднесенню престижу вітчизняної освіти!

Нехай надихають і підтримують Вас рідні люди, розуміють і допомагають численні друзі та колеги, а доля збагачує натхненням та радістю сьогодення!

Щиро дякуємо Вам за надійне партнерство та роки плідної співпраці!

Від імені колективу Університету «КРОК»

Оновлено: Неділя, 03 січня 2021 10:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з 80-річчям засновника та президента Університету імені А. Нобеля проф. Холода Б.І.!