24 грудня 2020 Новини та події

Наприкінці 2020 року Фаховий коледж Університету «КРОК» став учасником науково-практичної онлайн-конференції студентів закладів фахової передвищої освіти м. Києва «Сучасні синтетичні матеріали та їх вплив на навколишній світ».

Організатор конференції – міське методичне об’єднання викладачів хімії та біології на чолі з Людмилою Павлівною Манько. У рамках конференції відбувався конкурс молодіжних досліджень та були визначені кращі студентські наукові розвідки. Пишаємося, що студентка I курсу Коледжу Ліка Мартинова (спеціальність «Маркетинг») здобула почесне ІІІ місце у номінації «Вторинна переробка сміття» з власним дослідженням «Вторинна переробка сміття. Скандинавський кейс».

Щиро вітаємо та бажаємо подальших звершень!

Оновлено: Понеділок, 28 грудня 2020 13:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фаховий коледж Університету «КРОК» – учасник міської студентської науково-практичної конференції