Мистецька студія «Аrt-КЕПІТ» відкриває власну художню виставку — Університет «КРОК»

Мистецька студія «Аrt-КЕПІТ» відкриває власну художню виставку

09 грудня 2020 Новини та події

Дорога КРОКівська родино!
9 грудня 2020 року МИСТЕЦЬКА СТУДІЯ «Аrt-КЕПІТ» відкриває власну художню виставку найкрасивіших архітектурних об'єктів Києва «Мандруємо старим Києвом».

Ви побачите Київ очима чудових художниць і просто талановитих студенток Фахового коледжу.

Від сьогодні у читальній залі Університету «КРОК» з'являється кімната для практичного майндфулнесу «АrtChillOut», де Ви маєте змогу насолодитись мистецтвом та просто гарно відпочити!

Мистецька студія «Арт-КЕПІТ» висловлює вдячність директору Навчально-наукової бібліотеки Університету «КРОК» Галині Іванівні Демиденко за повсякчасну підтримку та допомогу в реалізації виставки.

Ми щиро радіємо створенню спільного проєкту – кімнати для практичного майндфулнесу «АrtChillOut».

Щиро дякуємо також працівникам господарської служби Університету за важливу технічну допомогу в оформленні виставки, зокрема: Головному інженеру Університету «КРОК» – Павлу Сергійовичу Лещенку, заступнику головного інженера – начальнику господарського відділу Олексію Миколайовичу Голоті, заступнику начальника господарського відділу – коменданту Леоніду Івановичу Кисілю.

Релаксуйте та насолоджуйтесь!

Оновлено: Четвер, 10 грудня 2020 21:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Мистецька студія «Аrt-КЕПІТ» відкриває власну художню виставку