Карпова О.М. про Е-KROK на конференції «MANAGEMENT OF MODERN UNIVERSITY» — Університет «КРОК»

Карпова О.М. про Е-KROK на конференції «MANAGEMENT OF MODERN UNIVERSITY»

27 жовтня 2020 Новини та події

23 жовтня 2020 року відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «MANAGEMENT OF MODERN UNIVERSITY». Конференція, незважаючи на відстань та сьогочасні карантинні умови, об’єднала представників бізнесу та вищої освіти кількох країн: Монголії, України, США, Індії та Казахстану.

Доповідачами конференції були найкращі практики з України, США, Індії та Казахстану, представники бізнесу та вищої освіти. Університет «КРОК» на конференції представляла виконавча директорка Бізнес школи «КРОК» Карпова Ольга Михайлівна. Вона виступила з презентацією на тему: «E-KROK System Implementation: Sharing the Experience».

Ольга Михайлівна розповіла про Університет, освітні програми, міжнародну співпрацю з іншими навчальними закладами, а також реалізацію однієї зі стратегічнихї цілей Університету, а саме: створення єдиного корпоративного інформаційного простору та освітнього середовища «E-KROK», яке стало запорукою успішного переходу на дистанціне навчання в період карантину.

Пишаємося блискучим виступом Ольги Михайлівни та гідним представленням нашої alma mater на міжнародному рівні!

Оновлено: Середа, 28 жовтня 2020 18:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Карпова О.М. про Е-KROK на конференції «MANAGEMENT OF MODERN UNIVERSITY»