«MICE – туризм від Join UP»: майстер-клас з туризму — Університет «КРОК»

«MICE – туризм від Join UP»: майстер-клас з туризму

27 жовтня 2020 Новини та події

Розбір реальних кейсів з практиками туристичної індустрії – основа професійно орієнтованого навчання, яке впроваджується на кафедрі туризму в процесі професійної підготовки майбутніх фахівців з туризму.

16 жовтня 2020 року на платформі Zoom відбулась онлайн зустріч студентів спеціальності «Туризм» з Юлією Ігнатенко, фахівцем по роботі з VIP – клієнтами туристичного підприємства «Join UP». Юлія має значний досвід роботи у MICE - відділі туроператора і залюбки поділилась ним із студентами 1-3 курсів.

Для студентів 3 курсу тема була особливо актуальною, адже зараз вони вивчають тему ділового туризму в межах навчальної дисципліни «Спеціалізований туризм» (викладач – Міхо Олена Іванівна).

Основні теми зустрічі:

• Ідеальний MICE менеджер: міфи та реальність.
  • Як працювати з клієнтом. Складання бріфу майбутнього проекту.
  • Формування цінової пропозиції для клієнта. Лайфхаки в реалізації проекта.
  • ТОП-10 напрямів для ділового туризму по версії Join UP.

Дякуємо Юлії Ігнатенко за те, що поділилась власним досвідом організації MICE-проектів, роботи в туризмі. Дякуємо Олені Іванівні Міхо за запрошення своєї колишньої студентки, випускниці спеціальності «Туризм»! Такі зустрічі допомагають сформувати професійне мислення у студентів, виокремити те коло питань, які вони будуть вирішувати у майбутній професійній діяльності.

Оновлено: Вівторок, 27 жовтня 2020 17:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «MICE – туризм від Join UP»: майстер-клас з туризму