Команда засновників Мистецької студії «Арт-КЕПІТ» у числі номінантів Мистецької відзнаки «АртЕра» – 2020 — Університет «КРОК»

20 жовтня 2020 Новини та події

2019 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» був заснований абсолютно успішний проєкт – Мистецька студія «Арт-КЕПІТ». Від часу заснування до сьогодення Арт-КЕПІТ вже здобув почесну нагороду – «Кращий проєкт 2019 року», став організатором та співорганізатором низки проєктів всеукраїнського та міського рівня. У 2020 році сам проєкт та його керівник були відзначені особливою премією мера Києва Віталія Кличка за видатний внесок у розбудову столиці в номінації «Молодіжна ініціатива».

Безсумнівно, що ідея впровадження Мистецької відзнаки «АртЕра» теж має пряме відношення до чудових звершень активу «Арт-КЕПІТу». І закономірно, що цьогоріч команда засновників Мистецької студії «Арт-КЕПІТ» була номінована цією почесною відзнакою за вагомий внесок у розвиток мистецтва та культури в Університеті.

Отже, у 2020 році володарями Мистецької відзнаки «АртЕра» стали засновники проєкту «Арт-КЕПІТ»:

• студент III курсу Коледжу, керівник мистецької студії «Арт-КЕПІТ», співзасновник проєкту, учасник Вокальної студії «КРОК», соліст Навчально-творчого колективу сектору практики Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Цьогоріч володар премії Мера Києва за видатні досягнення, адже проєкт «Арт-КЕПІТ» під його керівництвом увійшов до числа кращих у номінації «внесок у розвиток молодіжного руху» – Янчарук Валентин.
  • студент IV курсу Коледжу, учасник мистецької студії «Арт-КЕПІТ», керівник студентського гурту гітаристів «GuitarBand», який впродовж декількох років колектив під його керівництвом є справжньою окрасою всіх мистецьких заходів Корпорації, а також міських та всеукраїнських творчих проєктів – Валігун Вадим.
  • випускниця Коледжу, учасниця мистецької студії «Арт-КЕПІТ», співзасновниця проєкту. Талановита акторка та декламаторка поезії, учасниця всіх мистецьких перформансів Арт-КЕПІТу – Кашуба Соломія.
  • студентка IV курсу Коледжу, учасниця мистецької студії «Арт-КЕПІТ», співзасновниця проєкту. Надзвичайно талановита декламаторка поезії, вона вже має визначні успіхи в цій галузі – у 2018 році отримала Гран-Прі Міського конкурсу читців поезії Лесі Українки – Луценко Діана.
  • випускниця Коледжу, учасниця мистецької студії «Арт-КЕПІТ», співзасновниця проєкту, учасниця низки столичних мистецьких поетичних конкурсів, професійно виконує композиції на фортепіано, заступник керівника мистецької студії «Арт-КЕПІТ» – Товкач Катерина.
Оновлено: Четвер, 29 жовтня 2020 09:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Команда засновників Мистецької студії «Арт-КЕПІТ» у числі номінантів Мистецької відзнаки «АртЕра» – 2020