День захисника України в Університеті «КРОК»: ЕКО «ЛОТОС» провів «Етнодень» в КРОЦі — Університет «КРОК»

16 жовтня 2020 Новини та події

9 жовтня 2020 року на відзначення національного Дня захисника України, в рамках заходів Всеукраїнського проєкту «EcoEtnoEducation» ЕКО «ЛОТОС» ініціював святковий Етнодень в Університеті та Фаховому коледжі.

Студенти, викладачі, співробітники долучились до святкового фотоетнофлешмобу, одягнувшись в ошатні, красиві українські традиційні вишиванки, принесли мамині вишиті рушнички, а також квіти, калину, гарбузики та багато іншого рідного, українського, щоб створити по-справжньому чарівну, натхненну атмосферу.

Неймовірно вдячні:

• менеджеру проєктів та програм з розвитку Департаменту рекламу та зв’язків з громадськістю, керівнику студентських проєктних груп SPG та KMG – Євгенію Савельєву за організацію захопливого інтерактиву цього дня з учасниками заходу;
  • активу KMG – студентам Коледжу Артему Прохорову та Нікіті Нюхалову;
  • дякуємо за чудовий, креативний медійний супровід проєкту головному впоряднику (менеджеру) сайту Університету «КРОК» Тетяні Далявській;
  • вдячні керівниці художньої студії «Арт-КЕПІТу» Вікторії Городецькій за чудову фотозону;
  • дівчаткам з Театру танцю Університету «КРОК» та особисто керівниці Аліні Гольцевій дякуємо за неймовірну динамічну та дуже красиву танцювальну руханку зі студентами;
  • дякуємо голові Студентської Ради Університету Аджетей Вiкторiї Аджелей Дахлiн за підтримку, а також щирі слова вдячності нашим любим студентам, викладачам за активне та натхненне долучення до проєкту.

Дякуємо заступнику директора Коледжу Н.В.Степаненко та її групі ГРС2-20к за чудове спільне виконання пісні «Червона рута» у прямому ефірі Instagram. Звичайно, висловлюємо захоплення чудовою організаційною, проєктною роботою неймовірно крутої команди ЕКО «ЛОТОСу», а саме: Анни Черновської, Олександра Чуся, Дмитра Цуканова, Нікіти Фещенка. І особлива вдячність – Данилу Ваганову, випускнику Коледжу та студенту Університету «КРОК» за красиві фото, якісну відео- та фоторежисуру цього дня. Щиро дякуємо за натхнення до творчості директору Коледжу – Л.П. Сумбаєвій, а також авторці проєкту – заступнику директора Коледжу І.В. Рибак.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Етнофлешмоб / Коледж / 09.10.2020Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 19 жовтня 2020 17:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День захисника України в Університеті «КРОК»: ЕКО «ЛОТОС» провів «Етнодень» в КРОЦі