Новини та події

ЕКО «ЛОТОС» – учасник екологічного нетворкінгу у національному парку «Голосіївський»

16 жовтня 2020 Новини та події

Нещодавно студенти Фахового коледжу Університету «КРОК», актив ЕКО «ЛОТОСу» разом з учнями Київським ліцеєм бізнесу та спеціалізованої школи № 85 з поглибленим вивченням іноземної мови м. Києва, долучились до чудової ініціативи по висадженню молодих дубочків у національному парку «Голосіївський».

Захід відбувався в рамках V Київського дитячо-юнацького форуму М18 «Менші 18 – ми можемо більше!». Низько вклоняємося праці екологів, наукових співробітників Парку, що займаються відновленням дубового лісу.

Дякуємо від душі представнику національного парку, експерту з охорони довкілля, громадському діячеві, співзасновнику Громадської організації «Друге житя», фасилітатору національної екоосвіти – Андрію Хрутьбі за чудовий спільний проєкт та можливість, честь виконати таку почесну місію! Адже виявляється, щоб досягнути висоти 20 сантиметрів, дубочок росте аж 3 роки.

Дякуємо молоді, хлопцям та дівчатам, що натхненно долучились та радісно висадили цих малюків. І сьогодні вони вже мають своє рідне дерево в Голосієво!

Оновлено: П'ятниця, 16 жовтня 2020 09:46
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ЕКО «ЛОТОС» – учасник екологічного нетворкінгу у національному парку «Голосіївський»