Професійна студія від туроператора «TUI Україна» — Університет «КРОК»

Професійна студія від туроператора «TUI Україна»

30 вересня 2020 Новини та події

Напередодні Всесвітнього дня туризму 24 вересня 2020 року студенти 2-4 курсів спеціальності «Туризм» Університету «КРОК» стали учасниками супер-професійного заходу: відеоконференції із туроператором «TUI Україна».

Діяльність компанії представила наш давній друг та партнер – Ірина Нікіфорова – менеджер групи по розвитку франчайзингу в мережі. Студенти познайомились із спектром туристичних напрямків, родзинками та знахідками надання сучасних туристичних послуг для різної категорії туристів.

На ринку туристичних послуг масштаби діяльності турпідприємства просто вражають! Навіть не дивлячись на пандемію, фахівці шукають різні шляхи відновлення туризму, враховуючи, звичайно, всі норми безпеки! Вражає також сама особистість пані Ірини. Студенти відмітили глибоке володіння професійними знаннями, вміння донести інформацію, закоханість у туризм. Кафедра туризму висловлює щиру вдячність пані Ірині та керівництву турпідприємства «TUI Україна» за професійно проведений захід!

Щиро дякуємо Карлову Олександру Федоровичу – директору Центру розвитку кар’єри за сприяння організації заходу!!!

Оновлено: Четвер, 08 жовтня 2020 10:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Професійна студія від туроператора «TUI Україна»