Майстер-класи для студентів спеціальності «Туризм» від Центру розвитку кар’єри — Університет «КРОК»

Майстер-класи для студентів спеціальності «Туризм» від Центру розвитку кар’єри

30 вересня 2020 Новини та події

У рамках навчально-ознайомчої практики, для студентів спеціальності «Туризм» 2 курсу, було проведено цикл онлайн майстер-класів від Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК».

Тренеркою виступила Анастасія Якименко, профконсультант ЦРК. Учасники дізнались про основні правила створення резюме, а, що важливо навчились писати його без досвіду роботи. На занятті також було проговорено, що НЕ варто писати в резюме, щоб отримати роботу мрії. Кожен студент склав власне резюме, крім того, в режимі реального часу усі отримали практичні рекомендації по вже складеному документу.

Подібні зустрічі мотивують студентів до навчання адже їх практико-орієнтованість зацікавлює студентів. Кафедра туризму висловлює щиру вдячність спікеру майстер-класів – Якименко Анастасії та Центру розвитку кар’єри за тісну співпрацю та командну роботу!!!

Оновлено: Середа, 30 вересня 2020 18:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-класи для студентів спеціальності «Туризм» від Центру розвитку кар’єри