Фаховий коледж Університету «КРОК» – учасник всеукраїнської інтелектуальної онлайн-гри «Що? Де? Коли?» — Університет «КРОК»

28 вересня 2020 Новини та події

24 вересня 2020 року студенти Фахового коледжу Університету «КРОК» долучились до участі у всеукраїнській інтелектуальній онлайн-грі «Що? Де? Коли?» у рамках IV Харківського міжнародного юридичного форуму.

Гра проходила онлайн на платформі Zoom і долучитися до неї мала можливість майже вся Україна. Сміливо та натхненно, наша чудова команда розумниць і розумників впевнено та достойно взяла участь у двох раундах гри, що передбачали відповіді на 24 запитання з юриспруденції. Це студенти 2 курсу спеціальності «Право», а саме: Диптан Катерина (капітан команди), Григоренко Любов, Корніяк Крістіна, Шайдуліна Кароліна, Хижняк Владислав.

Щиро вітаємо наших студентів з командним та фаховим дебютом.
Бажаємо подальших успіхів та досягнень!

Оновлено: Понеділок, 28 вересня 2020 18:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фаховий коледж Університету «КРОК» – учасник всеукраїнської інтелектуальної онлайн-гри «Що? Де? Коли?»