Вітаємо студентку спеціальності «Дизайн» з нагородою CELEBRITY AWARDS – 2020! — Університет «КРОК»

Вітаємо студентку спеціальності «Дизайн» з нагородою CELEBRITY AWARDS – 2020!

23 вересня 2020 Новини та події

19 вересня 2020 року відбулось урочисте нагородження CELEBRITY AWARDS – 2020, щорічне вручення премії найкращим та достойним представникам світу державної служби, моди, бізнесу та мистецтва.

Ми пишаємося тим, що серед нагороджених цією відзнакою є студентка ІV курсу спеціальності «Дизайн» Кириєвська Ірина, яка отримала премію «Дизайнер року». Ірина вже декілька років успішно працює дизайнером інтер’єру та ландшафту, очолює власну дизайн-студію Kirievskaya Design і, крім того, успішно навчається в Університеті «КРОК».

Вітаємо Ірину та бажаємо творчого успіху і нових звершень!

*Щиро дякуємо за надані фото @irinkovna.photo

Оновлено: Середа, 23 вересня 2020 19:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо студентку спеціальності «Дизайн» з нагородою CELEBRITY AWARDS – 2020!