Лекція від К. Латій в шоурумі «Freedom» для студентів-дизайнерів — Університет «КРОК»

Лекція від К. Латій в шоурумі «Freedom» для студентів-дизайнерів

23 вересня 2020 Новини та події

22 вересня 2020 року у рамках дисципліни «Дизайн меблів» студенти спеціальності «Дизайн» прослухали лекцію викладача кафедри дизайну Ксенії Латій в шоурумі «Freedom».

У шоу-румі «Freedom» можна комплектувати об’єкт італійськими меблями для житлових кімнат. Оновлений шоу-рум також включає ексклюзивні меблі та сантехніку для ванних кімнат (нові надходження). Починаючи з цієї осіні, у «Freedom» дизайнер може підібрати все меблеве устаткування під ключ.

Для студентів-дизайнерів дана лекція стала чудовим практико-орінтованим досвідом. Бажаємо й надалі студентам цікавих та корисних занять, адже на цій спеціальності інакше не буває!

Оновлено: Середа, 23 вересня 2020 18:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Лекція від К. Латій в шоурумі «Freedom» для студентів-дизайнерів