Урочисті посвяти першокурсників 2020 року Фахового коледжу Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Урочисті посвяти першокурсників 2020 року Фахового коледжу Університету «КРОК»

17 вересня 2020 Новини та події

Наприкінці серпня 2020 року відбулись урочисті церемонії Посвяти студентів 1 курсу Фахового коледжу Університету «КРОК».

Посвята в студенти є визначною подією для абітурієнтів, адже саме з цього дня розпочинається їхнє студентське життя. Не зважаючи на всі виклики сьогодення, відбулося феєричне та яскраве свято. Наші студенти 1 курсу Коледжу відчули всю неймовірну атмосферу КРОКівської родини. Карантинні обмеження внесли свої корективи у формат заходу, однак онлайн технології стали його родзинкою. Адже кожна родина наших вступників стала учасницею заходу, незважаючи на відстань.

З урочистими натхненними вітальними словами виступили: перший проректор Університету Андрій Миколайович Кучко, проректорка з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наталія Василівна Наконечна та директорка Фахового коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва. До привітань також долучилась голова Студентської ради Коледжу – Діана Дарієнко.

Окрасою заходу стали урочисті відзначення та нагородження найкращих викладачів, найталановитіших випускників та мегатворчих студентів Коледжу. Володярями найпрестижнішої нагороди Корпорації «КРОК» – «Зірка КРОКу» стали: завідувачка економічного відділення та сфери обслуговування Вайнорес Ірина Григорівна, завідувач кафедри комп’ютерних технологій Тимчук Олег Сергійович. Серед номінатів цієї престижної відзнаки – випускники Коледжу 2020 року: Цирин Каріна та Ананенко Аліна, спеціальність «Право»; Гурський Дмитро, спеціальність «Комп’ютерні науки»; Давиденко Валерія, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»; Луїза Борисенко, випускниця 2007 року спеціальності «Економіка підприємства».

Цьогоріч Коледж від імені Корпорації Університету «КРОК» запровадив нову почесну Мистецьку відзнаку «АртЕра» за особливий внесок у розвиток культури та мистецтва Університету. І першокурсники стали свідками вручення цієї нагороди. В цей день «АртЕру» отримала команда засновників Мистецької студії «Арт-КЕПІТ»: Валігун Вадим, студент 4 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» (керівник гурту гітаристів «GuitarBand»); Кашуба Соломія, випускниця коледжу 2020 року спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; Луценко Діана, студентка 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа»; Товкач Катерина, студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (заступник керівника «Арт-КЕПІТу»); Янчарук Валентин, студент 3 курсу спеціальності «Комп'ютерні науки» (керівник «Арт-КЕПІТу»).

Надзвичайно приємно, що першокурсників, окрім офіційної частини, чекали яскраві подарунки – виступи театру танцю «K-girls» під керівництвом Аліни Гольцевої та Вокальної студії «КРОК» під керівництвом Валерії Маліхової.

Щиро вітаємо першокурсників та їх батьків, студентів, викладачів, співробітників Фахового коледжу Університету «КРОК» із початком нового навчального року! Бажаємо успіхів та міцного здоров’я!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Посвята у студенти Університету «КРОК» 2020Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 23 вересня 2020 15:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Урочисті посвяти першокурсників 2020 року Фахового коледжу Університету «КРОК»