Вітаємо учасників олімпіади з Управління фінансово-економічної безпеки! — Університет «КРОК»

Вітаємо учасників олімпіади з Управління фінансово-економічної безпеки!

11 квітня 2013 Новини та події

Вітаємо учасників олімпіади з Управління фінансово-економічної безпеки!З 11 по 13 квітня 2013 року в Університеті «КРОК» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Управління фінансово-економічною безпекою", в якій взяло участь понад 40 студентів - представників 21 ВНЗ міста Києва та України.

Для іногородніх студентів адміністрація Університету «КРОК» організувала екскурсію по історичним пам’яткам центру Києва.

Олімпіаду відкрила президія заходу, проректор з наукової роботи Сідак В.С. та директор Інституту менеджменту безпеки Захаров О.І.

Промову віце-президента Українського союзу промисловців та підприємців з корпоративної безпеки Крутова В.В. зачитав Сідак В.С. Членами журі виступили 12 представників різних вищих навчальних закладів.

Отримані нагороди:

• І місце - Варламов Олексій, Національна академія СБ України
  • ІІ місце - Прокопенко Олена, Чернігівський державний технологічний університет та Омардібірова Амінат, Українська академія банківської справи НБУ
  • ІІІ місце - Герман Дмитро, Університет «КРОК» та Галкіна Ганна, ХНУ радіоелектроніки

Номінації:

• «За оригінальність підходів у вирішенні ситуаційного завдання» - Дика Ольга, НУ «Львівська політехніка»
  • «За інноваційний підхід у вирішенні творчого завдання» - Івах Олена, ЛДУ внутрішніх справ
  • «За краще вирішення тестових завдань» - Кіщенко Іван, ХНА міського господарства

Переможці були нагороджені грамотами та стелами зі скла із Гербом Університету «КРОК».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо учасників олімпіади з Управління фінансово-економічної безпеки!