Зустріч студентських рад Києва із Першим заступником Міністра освіти і науки України — Університет «КРОК»

09 квітня 2013 Новини та події

Зустріч студентських ради Києва із Першим заступником Міністра освіти і науки України9 квітня 2013 року відбулася зустріч Першого заступника Міністра oсвіти і науки України Євгена Суліми з керівниками органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів.

Під час зустрічі було обговорено важливі питання та проблеми студентського життя. Зокрема, забезпечення студентськими гуртожитками, медичним обслуговуванням студентів, молодіжним кредитуванням тощо. Наприкінці свого виступу Євген Суліма відповів на запитання студентів.

Окрема увага була приділена обговоренню налагодження ефективної діяльності Студентської ради Києва. Євген Суліма наголосив на важливості конструктивного функціонування Ради. «Адже відсутність такого прямого діалогу породжує цілу низку непорозумінь та проблем» – підкреслив Перший заступник Міністра.

Представником від Університету «КРОК» стала Голова студентської ради Університету «КРОК» Прокопенко Анна (4 курс, факультет економіки підприємництва).

Оновлено: П'ятниця, 28 березня 2014 11:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч студентських рад Києва із Першим заступником Міністра освіти і науки України