В Університеті проходить міжнародний семінар «Інноваційні технології в освіті» — Університет «КРОК»

В Університеті проходить міжнародний семінар «Інноваційні технології в освіті»

15 квітня 2013 Новини та події

Міжнародний семінар «Інноваційні технології в освіті»15 квітня 2013 року в Університеті розпочався семінар «Інноваційні технології в освіті», що проводиться у рамках реалізації проекту SCOPES наукової співпраці між Східною Європою та Швейцарією «Інституційне партнерство: впровадження сучасних дидактичних методів та дослідницьких інструментів у академічну практику».

Учасники проекту – Університет прикладних наук, м.Цюрих (Швейцарія), Державний інженерний університет Вірменії, м.Єреван (Вірменія), Воронежський державний університет, м.Воронеж (Російська Федерація) та Університет економіки та права «КРОК».

Серед основних питань семінару – процес інновацій в освіті: методи, концепції, «підводні камені», складові та ін.; педагогічні теорії як основа прийняття рішень щодо використання різних дидактичних підходів та методів; розробка власних інноваційних методик для впровадження у повсякденну практику; побудова системи поширення знань про інновації в освіті серед вузів-учасників проектів.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В Університеті проходить міжнародний семінар «Інноваційні технології в освіті»