Щорічний конкурс Містер та Міс КРОКу – 2013 — Університет «КРОК»

Щорічний конкурс Містер та Міс КРОКу – 2013

11 квітня 2013 Новини та події

Містер та Міс КРОКу – 201311 квітня 2013 року відбулася подія року, адже пройшов конкурс «Містер та Міс КРОКу-2013». Конкурс ознаменувався затятою боротьбою чотирьох хлопців та семи дівчат. Студенти активно готувалися до конкурсів: «Дизайн костюму», «Візитівка», «Портфоліо», «Карибська вечірка», «Творчий конкурс», «Дефіле у вечірніх нарядах».

Студент КЕПІТу, Потьомка Ігор став «Містером КРОКу 2013», а також переміг у номінації «Містер дівочих мрій», його дамою серця, переможницею стала студентка КЕПІТу, Мельникова Марія – «Міс КРОКу 2013», а також «Міс глядацьких симпатій». Вітаємо зіркову пару «КРОКу»!

В номінаціях конкурсу перемогли:

• «Віце-містер 2013» - Віктор Нечипоренко (Київський коледж нерухомості)
  • «Перша віце-міс КРОКу 2013» - Вікторія Калішенко (факультет міжнародних відносин)
  • «Друга віце-міс КРОКу 2013» – Альона Карпенко (юридичний факультет)
  • «Містер Мужність» – Марк Пальчук (факультет економіки підприємництва)
  • «Містер Талант» - Віталій Проценко
  • «Міс Грація» - Валерія Шаронова та Олена Байрамова (юридичний факультет)
  • «Міс Чарівність» - Ірина Мельник (Київський коледж нерухомості)
  • «Міс Елегантність» - Лавренюк Лілія (юридичний факультет)

Всі учасники конкурсу отримали цінні призи та подарунки від Університету «КРОК» та спонсорів.

Дякуємо ректору та адміністрації «КРОКу» за підтримку в конкурсі, який розкриває здібності та таланти наших студентів.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щорічний конкурс Містер та Міс КРОКу – 2013