13 квітня 2013 Новини та події

Питання проблем прав інтелектуальної власності та інноваційної діяльності13 квітня 2013 року відбулася Третя міжвузівська науково-практична конференція «Сучасні проблеми прав інтелектуальної власності та інноваційної діяльності в господарській сфері».

Організаторами конференції виступили адміністрація Університету та юридичний факультет.

На відкритті конференції із привітальним словом виступили декан юридичного факультету Гіжевський В. К., проректор з наукової роботи Сідак В. С., головний редактор журналу «Інтелектуальна власність» Абдуліна І. В., роботу конференції відкрила канд. техн. наук Макаришева Т.С.

Під час двох секцій на конференції виступило більше 20 доповідачів, переважно студенти магістратури вищих навчальних закладів України. На конференції одночасно працювали дві секції: «Інтелектуальна власність» та «Господарське право».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В КРОЦі обговорювалися питання проблем прав інтелектуальної власності та інноваційної діяльності