КРОКівці прямують до екологічного життя! — Університет «КРОК»

КРОКівці прямують до екологічного життя!

16 квітня 2013 Новини та події

КРОКівці прямують до екологічного життя!16 квітня 2013 року для студентів Університету «КРОК» було проведено майстер-клас по роздільному збору сміття на тему «Розділяй та володарюй: Практичні поради з сортування сміття». Відвідувачами стали бажаючі навчитися правильно сортувати сміття в себе вдома та за його межами.

Організатором заходу виступив екологічний клуб однодумців «ЛОТОС» за ініціативою заступника голови клубу Пижова Олександра (2 курс, КЕПІТ).

Майстер-клас проводила Арміне, котра зацікавилася цією темою ще три роки тому, і зараз приводить екологічну просвітницьку діяльність серед молоді, організовує власні тренінги та майстер-класи для школярів та студентів.

Розповідь Арміне включала багато цікавої та важливої інформації, вона продемонструвала декілька відеоматеріалів, зокрема про різні види сміття, надала інформацію про вивіз сміття та ін.. Студенти мали можливість висловити свою думку та навіть дискутували з приводу даної теми, пропонували власні ідеї вирішення конкретних проблем цієї галузі.

КРОКівці виявили щиру зацікавленість до даної інформації, найактивнішими учасниками заходу стали Брицька Вікторія, Пижов Олександр та Коровай Маргарита, вони отримали у подарунок від лектора еко-пакети для сміття, які розкладаються протягом трьох років та не шкодять навколишньому середовищу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОКівці прямують до екологічного життя!