Квітень – місяць нагород! — Університет «КРОК»

Квітень – місяць нагород!

19 квітня 2013 Новини та події

Квітень – місяць нагород!Квітень 2013 року став продуктивним місяцем для Університету «КРОК». В цей період навчальний заклад «КРОК» взяв участь у виставці «Освіта та кар’єра – 2013», ХІІ-ій міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта. Кар’єра. Суспільство – 2013», яка проходила у м. Дніпропетровськ, та форумі «Найкращі соціальні проекти України».

Головним досягненням стало отримання золотої медалі за перемогу у номінації «Інформаційні ІТ-технології у вищому навчальному закладі», в рамках виставки «Освіта та кар’єра – 2013».

Університет «КРОК» було нагороджено почесним дипломом на відзнаку щирої вдячності за активну і плідну роботу на виставці та внесок у розвиток освітньої галузі Дніпропетровщини.

Дипломом «За вагомий внесок у поширення практик корпоративної соціальної відповідальності» Університет «КРОК» було нагороджено, 17 квітня, на форумі «Найкращі соціальні проекти України». В організації цього заходу допомогли 10 волонтерів-КРОКівців. На форумі було представлено освітній проект «Піраньї КРОКу - 3».

Оновлено: Четвер, 27 березня 2014 14:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Квітень – місяць нагород!