Партнерство бізнесу та університетів = якісна освіта! — Університет «КРОК»

Партнерство бізнесу та університетів = якісна освіта!

28 серпня 2020 Новини та події

Партнерство бізнесу та університетів – це запорука покращення якості освіти, спроможності випускників відповідати викликам сучасності та потребам ринку.

У новому навчальному році кафедра комп’ютерних наук у партнерстві з компанією Terrasoft пропонує своїм студентам опанувати новітні CRM-технології, а саме програмне забезпечення сімейства Creatio під час практичного навчання, а саме виконання проєктів.

Відповідно до підписаного меморандуму, компанія Terrasoft готова надати консультації викладачам Університету «КРОК» щодо програмування на low-code платформі, демо-стенди для студентів під час проведення навчання, а також організувати сертифікацію здобувачів вищої освіти після успішного завершення навчання. Застосування методології та засобів візуального / low-code програмування складних систем є однією з основних задач підготовки бакалаврів зі спеціальності «Комп’ютерні науки».

Оновлено: П'ятниця, 28 серпня 2020 18:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Партнерство бізнесу та університетів = якісна освіта!