Вітаємо з перемогою в конкурсі Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти! — Університет «КРОК»

04 серпня 2020 Новини та події

Університет «КРОК» вітає консорціум проєкту INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів» з перемогою в конкурсі Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти.

Проєкт передбачає:

• Інтеграцію іноземних студентів до культурного, етнічного, соціального середовища України та Європейського союзу.
  • Підвищення кваліфікації академічних працівників щодо особливостей роботи з іноземними студентами.
  • Розбудову потенціалу міжнародних офісів, підвищення якості надання адміністративних послуг.

Тривалість проєкту: 15 листопада 2020 року – 14 листопада 2023 рік.

Координатор проєкту: Нідерландська бізнес-академія, Нідерланди.

Співкоординатор проєкту: Університет «КРОК», Україна.

Партнери: Університет Фоджа, Італія; Східно-Баварський технічний університет Амберг-Вайден, Німеччина; Університет імені Міколаса Ромеріса, Литва; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Україна; Національний університет водного господарства та природокористування, Україна; Одеський національний політехнічний університет, Україна; Маріупольський державний університет, Україна; Сумський національний аграрний університет, Україна; Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Україна; Львівський національний університет імені Івана Франка, Україна; Український державний центр міжнародної освіти, Україна; Консалтингова компанія Халтгрен, Німеччина.

Вітаємо переможців та бажаємо успішної реалізації проєкту!

Оновлено: Вівторок, 04 серпня 2020 12:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з перемогою в конкурсі Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти!