Новини та події

Проєкт ЄС Erasmus+ MEDIATS «Медіація: навчання та трансформація суспільства»

21 липня 2020 Новини та події

15 липня 2020 року була проведена онлайн зустріч оргкомітету проєкту ЄС Erasmus+ MEDIATS «Медіація: навчання та трансформація суспільства» за участю команд університетів з Нідерландів, Іспанії, Латвії, Німеччини, України, Грузії та Азербайджану.

Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва та Галина Богаченко, керівник проєктів та програм, представляли команду MEDIATS Університету «КРОК». На зустрічі були обговорені досягнуті результати та найближчі цілі MEDIATS, процес підготовки звіту проєкту для EACEA, стажування студентів, придбання обладнання та книг, узгоджені попередні дати зустрічей проєкту (у випадку послаблення карантину) тощо.

Університет «КРОК» є власником робочого пакету по дисемінації та стійкості, тому команда Університету детально представила активності робочого пакету – організацію міжнародних та національних заходів, видання публікацій, підготовку інформаційного бюлетеня, розробку та оновлення веб-сайту, реалізацію промокампанії.

Друга частина онлайн-зустрічі була присвячена обговоренню розвитку структур медіації та промоції цінностей медіації. Ян ван Звітен, ректор Нідерландської Бізнес Академії, презентував реєстр медіаторів Нідерландів. Вишенькою на торті стала участь у зустрічі Голови Асоціації медіаторів Грузії Іраклія Кандашвілі, який розповів про новостворену асоціацію та її діяльність, відповів на запитання партнерів.

Оновлено: Вівторок, 21 липня 2020 15:51
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт ЄС Erasmus+ MEDIATS «Медіація: навчання та трансформація суспільства»