Вітаємо студентів Україно-Австрійської програми! — Університет «КРОК»

Вітаємо студентів Україно-Австрійської програми!

03 липня 2020 Новини та події

2 липня 2020 року відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт та державний іспит студентів Україно-Австрійської програми.

Вперше за історію існування програми Подвійного диплому атестація здобувачів проходила з використанням дистанційних засобів, а саме додатку Microsoft Teams. До складу екзаменаційної комісії увійшли: Крістофер Шванд, професор австрійського Університету IMC Krems, Олена Наумова, к.е.н., доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК», Світлана Цевух, к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин Університету «КРОК».

Вітаємо Барай Кенді, Імаах Анастасію, Савич Ірину, Філоненко Анастасію, Аджіхігінус Сопуру Генрі, Щубей Анну та Нйасс Ебріма з успішним завершенням навчання та майбутнім отриманням диплому бакалавра австрійського Університету з експортноорієнтованого менеджменту!

Бажаємо подальших успіхів та нових здобутків! Пишаємося!

Оновлено: Вівторок, 07 липня 2020 14:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо студентів Україно-Австрійської програми!