Університет «КРОК» у міжнародному рейтингу U-Multirank — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» у міжнародному рейтингу U-Multirank

01 липня 2020 Новини та події

У 2020 році U-Multirank опублікував результати цьогорічного глобального рейтингу університетів, в якому взяли участь понад 1800 університетів з більше ніж 90 країн світу.

U-Multirank — це унікальний, багатовимірний, міжнародний рейтинг закладів вищої освіти, який порівнює ефективність університету в галузі викладання та навчання, проведення досліджень, передачі знань, міжнародної діяльності та регіональної співпраці.

У рейтингах цього року Україна була представлена 77 закладами вищої освіти, до яких увійшов Університет «КРОК», один з чотирьох приватних ЗВО України цього рейтингу. Університет «КРОК» займає найсильніші позиції в регіональній співпраці. Його загальний профіль показує найкращі результати за різними показниками, загалом налічується 5 «А» (відмінно).

Віримо в результативність участі Університету «КРОК» у міжнародних освітніх рейтингах та проєктах!

Оновлено: Вівторок, 07 липня 2020 14:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» у міжнародному рейтингу U-Multirank