Результати перших захистів бакалаврських кваліфікаційних робіт. — Університет «КРОК»

Результати перших захистів бакалаврських кваліфікаційних робіт.

19 червня 2020 Новини та події

На кафедрі комп’ютерних наук вже відбулися перші захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт. Випускники та їх керівники попрацювали на славу!

Не приховуватимемо, що багато робіт отримали схвальні відгуки та високі оцінки від поважної та вимогливої екзаменаційної комісії. Серед таких робіт – кваліфікаційна робота Жука Юрія, студента групи КН-16/3. Під керівництвом доктора технічних наук, професора, директора Навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій Рача В.А. створено клієнт-серверний веб-застосунок для ранжування масивів даних мінімаксним методом. Комісія відмітила системність проведеного дослідження, структурованість подання матеріалу та високу якість реалізації програмного застосунку. Веб-застосунок реалізовано за допомогою стеку технологій MERN та алгоритмів для ранжування масивів даних.

Усім, хто зацікавився цією роботою, радимо переглянути відео-презентацію, в якій Юрій розповідає про використані методи та технології.

Оновлено: П'ятниця, 19 червня 2020 11:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Результати перших захистів бакалаврських кваліфікаційних робіт.