9-та зустріч Супервізійної групи №1 з Н. Бойченко — Університет «КРОК»

9-та зустріч Супервізійної групи №1 з Н. Бойченко

18 березня 2020 Новини та події

У лютому 2020 року у Навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом» відбулася дев’ята зустріч супервізійної групи №1 з Наталією Бойченко.

Супервізійна група – це творча майстерня, такий необхідний простір для формування та підтримки професійної ідентичності фахівців-початківців, атмосфера незалежності, спокою і колегіальності досвідчених фахівців.

Ведуча групи: Бойченко Наталія Григорівна – практичний психолог (психоаналітик), член Асоціації УАП-ЕКПП Україна, кризовий консультант міжнародної гуманітарної організації IPSO-CARE, тренер-експерт міжнародного рівня з кризової терапії, старший викладач кафедри психології Університету «КРОК», провідний спікер Art Business Academy.

Під час зустрічі у лютому обговорювали складну табуйовану тему інцесту, його психологічні і фізичні прояви, наслідки та етапи прояву. З‘ясовували, як діяти психотерапевту, коли такі випадки виявляються під час терапії.

Оновлено: Середа, 18 березня 2020 10:55

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 9-та зустріч Супервізійної групи №1 з Н. Бойченко