Кулінарне шоу «Ace of Cakes» 2020 — Університет «КРОК»

Кулінарне шоу «Ace of Cakes» 2020

17 березня 2020 Новини та події

5 березня 2020 року кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін Університету вдруге провела оригінальний захід англійською мовою у форматі кулінарного батлу.

Учасники шоу змогли поглибити знання лексики англійської мови з кулінарної тематики, представити свої кулінарні вподобання, продемонструвати вміння створити відеопрезентацію англійською мовою, вміння працювати в команді тощо.

У кулінарному шоу цього року взяли участь 3 команди студентів І-го курсу економічних спеціальностей Університету. Команди виступили під назвами – «Oranges», «Witty Sweets» та «Sobеr Coalition».

Кулінарний батл складався з 4 конкурсів:

• 1 конкурс – Presentation of the Team – студенти виступили з короткими, оригінальними візитівками своєї команди.
  • 2 конкурс – вікторина Cooking Quiz, що містила 20 запитань стосовно продуктів харчування, кулінарних девайсів та процесів, пов’язаних з приготуванням їжі.
  • 3 конкурс – Presentation of the Dish – команди повинні були представити одну страву. Кожна команда отримала два робочі постери. Студенти мали «приготувати» відповідно вареники, налісники та борщ. Створюючи постери, студенти виконували цікаві вправи на знання основних кулінарних процесів, на вибір потрібних інгредієнтів страви.
  • 4 конкурс – Lacky Guess (гра «Кулінарний крокодил») – від кожної команди в конкурсі брали участь 2 студенти. Вони повинні були показати своїм командам за допомогою міміки та жестів слова, повязані з кулінарною тематикою.

Всі конкурси кулінарного шоу мали динамічний характер, використання різних видів інтеракцій між студентами стимулювало активність студентів, інтенсифікувало процес опанування ними англомовного матеріалу заданої тематики.

У рамках кулінарного шоу студенти Анастасія Шепеля, Анастасія Самсонюк, Сніжана Косяк та Вікторія Аджетей також презентували власні відеоролики страв: «Crispy Pasteas», «Healthy Breakfast» та «Pie with Meat and Mushrooms».

Ведучі шоу – Коваль Єгор та Велькова Даша – підбадьорювали учасників, пожвавлювали дискусію, дбали про змагальний дух команд та водночас про доброзичливу атмосферу заходу. Технічний супровід заходу здійснював студент 2-го курсу Дмитро Стасько.

За рішенням журі у кулінарному шоу перемогли:

• 1 місце – команда Witty Sweets
  • 2 місце – команда Sober Coalition
  • 3 місце – команда Oranges.

Кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін дякує всім учасникам кулінарного шоу за їхню активність, креативність, командний дух та запрошує до участі у майбутніх заходах кафедри!

Оновлено: Вівторок, 17 березня 2020 15:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кулінарне шоу «Ace of Cakes» 2020