Навчаємося дистанційно! — Університет «КРОК»

Навчаємося дистанційно!

13 березня 2020 Новини та події

Шановні студенти!
У зв’язку з введенням у закладах освіти тритижневого карантину Університет «КРОК» переходить на дистанційне навчання.

Це означає, що надання освітніх послуг студентам буде здійснюватися з використанням мережі Інтернет. Для навчання в дистанційному режимі студентам необхідно:

1. Використовувати систему дистанційного навчання moodle, яка функціонує в Університеті «КРОК». Для входження у систему кожен студент мусить бути зареєстрований на ресурсі Office365. Індивідуальні логіни та паролі для входу в Office365 були роздані кожному студенту. Для відновлення втрачених логінів і паролів звертайтеся, будь ласка, до Центру інформаційних технологій, зробивши запит на електронну пошту: [email protected]
  2. Встановити на свій комп’ютер безкоштовну програму ZOOM і використовувати її для спілкування з викладачами та участі у відеоконференціях.
  3. Стежити за розкладом дистанційних занять на сайті.

Порядок входу в систему moodle та її використання, а також інструкція зі встановлення програми ZOOM є на відео за адресою: http://dist.krok.edu.ua/login/index.php (натиснути кнопку «Зайти в систему як гість» і завантажити курс «Допомога. Як користуватися дистанційним навчанням»).

За додатковою інформацією звертайтеся:

• Студентський офіс (тел.: (+38 044) 453-20-94, 453-20-95, 455-57-12, вн.136, 277 / [email protected])
  • деканат Коледжу (тел.: (+38 044) 450-14-54, вн. 270 / [email protected])
  • Центр дистанційного навчання (тел.: (+38 044) 455-57-12, вн.134 / [email protected])

Будьте сумлінними, відповідальними та здоровими! Бережіть себе і тих, хто поруч! Радісних та погожих весняних днів!

Оновлено: Вівторок, 31 березня 2020 11:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Навчаємося дистанційно!