Конкурс талантів «Pygmalion 2020» — Університет «КРОК»

Конкурс талантів «Pygmalion 2020»

12 березня 2020 Новини та події

2 березня 2020 року у рамках Тижня іноземних мов, котрий проходив вже втретє, відбувся конкурс талантів «Pygmalion», який натхненно та яскраво відкрив глядачам нові імена, нові обличчя, нові креативні ідеї учасників заходу.

Учасники конкурсу декламували поезію англійською мовою та сучасні українські поетичні твори, серед них власні вірші. Студентка Ткаченко Ліза представила оригінальне оповідання українською мовою «Перший поцілунок».

Музичний супровід заходу здійснювала талановита команда співаків вокальної студії «КРОК».

Ведучі шоу – Вергун Владислав та Панова Анна.

У конкурсі взяли участь 16 студентів Університету:

• Полегкий Євгеній та Вакулко Ярослав (a song to guitar of Billie Eilish, «Wish You Were Gay»)
  • Філатенко Ольга (a song «Another Love»)
  • Шліхта Юлія (a song of Rihanna «Stay»)
  • Балабан Олена (a song of Lady Gaga «Shallow»)
  • Карпова Анастасія (a song of Billie Eilish, «Bellyache»)
  • Ровська Ольга (a poem by Robert Frost, «The Road Not Taken»)
  • Вальківська Марія (поезія Ліни Костенко «Між іншим»)
  • Галака Ольга (a song in Japanese «Envy Catwalk»)
  • Панова Анна (the author and performer of the poem of her own composition «Погляд»)
  • Ткаченко Ліза (a speech which starts with one letter «P»)
  • Василенко Дмитро (the author and performer of the remixes of his own composition).

За рішенням суддів у конкурсі «Pygmalion 2020» перемогли:

• 1 МІСЦЕ – Філатенко Ольга
  • 2 МІСЦЕ – Вальківська Марія
  • 3 МІСЦЕ – Балабан Олена

Заохочувальний приз за оригінальність здобула Галака Ольга, що презентувала вперше в історії культурно-масових заходів Університету «КРОК» пісню японською мовою. Заохочувальний приз за новаторство отримав Василенко Дмитро, що представив до уваги публіки підбірку власних реміксів пісень сучасних іноземних та вітчизняних співаків.

Кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін вітає переможців та запрошує всіх учасників конкурсу до участі у подальших заходах!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Третій тиждень іноземних мов / Університет / 02.03-05.03.2020Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 12 березня 2020 17:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конкурс талантів «Pygmalion 2020»