Спеціальність «Медсестринство»: поєднання навчання і практики — Університет «КРОК»

Спеціальність «Медсестринство»: поєднання навчання і практики

26 лютого 2020 Новини та події

У лютому 2020 року студенти спеціальності «Медсестринство» проходили практику на базі комунального закладу Київської обласної Ради «Київська Обласна клінічна лікарня».

Щоб стати справжнім знавцем своєї справи, однією самовідданості та теорії недостатньо. Хорошим медсестрам також необхідні ґрунтовна підготовка і всебічний досвід. Одна з головних вимог — це вміле поєднання навчання і практики.

Університет «КРОК» надає можливість проходити практику в престижних закладах міста, куди студент, за умови її успішного проходження, зможе працевлаштуватися або започаткувати свою приватну медичну практику.

Максимально рання адаптація студентів, знайомство з професією безпосередньо на практиці, у клінічній лікарні – все це сприяє підготовці висококласного фахівця.

Пишаємося першими успішними кроками наших студентів!

Оновлено: П'ятниця, 28 лютого 2020 15:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Спеціальність «Медсестринство»: поєднання навчання і практики