Презентація 4-го видання підручника «Пенсійна система» — Університет «КРОК»

Презентація 4-го видання підручника «Пенсійна система»

25 лютого 2020 Новини та події

19 лютого 2020 року в Університеті «КРОК» відбулась презентація четвертого видання єдиного в Україні підручника «Пенсійна система».

У презентації взяв участь авторський колектив у повному складі, а саме професори Грушко В.І., Француз А.Й., Фатхутдінов В.Г. та Лаптєв С.М., доценти Скулиш Ю.І., та Румик І.І., Пилипенко О.О. та Тулуш Л.Д. Модератор презентації – Герой України, професор Француз Анатолій Йосипович.

Серед запрошених, а також тих, хто виступив необхідно відзначити відомих українських науковців – віце-президента Української академії аграрних наук, академіка Лупенка Ю.О., академіка Маліка М.Й., голову правління пенсійного фонду України у Київській області, професора Фатхутдінова В.Г. та інших представників громадських організацій.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Презентацію 4-го видання підручника «Пенсійна система» / 19.02.2020Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 17 червня 2021 15:24

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація 4-го видання підручника «Пенсійна система»