Новини та події

Психологічні курси: супервізійна група з Н. Бойченко

13 лютого 2020 Новини та події

04 лютого 2020 року в Навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом» відбулася 7-ма зустріч Супервізійної групи №2 з Наталія Бойченко.

У теоретичній частині говорили про трансфер (перенесення) у психотерапії. Цей феномен був помічений і вперше описаний Зигмундом Фрейдом, який продемонстрував його першорядну важливість для розуміння клієнта у процесі психотерапії. Оскільки, процес трансфера здебільшого є автоматичним (несвідомим), клієнт не усвідомлює його справжнє походження і не відчуває пов'язаних з ним фантазій, установок і почуттів (таких, як любов, ненависть і гнів).

Подібні емоційні паттерни найчастіше переносяться з батьків, але нерідко в якості джерел трансфера виступають брати і сестри, бабусі і дідусі, вчителі, лікарі, а також герої з дитинства. Крім того, проаналізували клієнтський випадок.

Подібні супервізійні зустрічі досить важливі, оскільки є необхідним простором для формування та підтримки професійної ідентичності фахівців-початківців, атмосфера незалежності, спокою і колегіальності досвідчених фахівців.

Оновлено: П'ятниця, 14 лютого 2020 14:22
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Психологічні курси: супервізійна група з Н. Бойченко