«Подільська Вольниця»: відкриття виставки — Університет «КРОК»

«Подільська Вольниця»: відкриття виставки

13 лютого 2020 Новини та події

10 лютого 2020 року в читальній залі бібліотеки Університету «КРОК» відбулось відкриття виставки робіт, виконаних на Шостому Міжнародному художньому пленері «Подільська Вольниця».

Ректор Університету «КРОК» Лаптєв Сергій Михайлович відкрив виставку, привітав усіх присутніх та наголосив на неперевершеному таланті авторів. На урочистому відкритті виставки були присутні відомі художники: президент Національної академії мистецтв України, ректор НАОМА, народний художник України, лауріат Шевченковської премії, Чебикін А.В. ; заслужений художник України, засновник пленеру Подільська вольниця, Довгань М.В.; художниця, організатор пленеру Подільська вольниця, Славгородська А.В.; заслужений художник України, учасник пленеру Подільська вольниця, Ольхов О. В.; художниця, учасниця пленеру Подільська вольниця, Красная Т. І.; художник, учасник пленеру Подільська вольниця, Боднар Ю.В.; художник, учасник пленеру Подільська вольниця, Бринський Б. М., а також друзі, студенти та співробітники Університету.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до читальної зали бібліотеки, щоб на власні очі пересвідчитися в безмежному таланті художників та надихнутися чудовими мистецькими роботами.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Відкриття виставки робіт, виконаних на Шостому Міжнародному художньому пленері «Подільська Вольниця» / 10.02.2020Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 17 лютого 2020 12:22

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Подільська Вольниця»: відкриття виставки